Haber

Vali Kaldırım, Başkan Yüce’yi ziyaret etti

Cumhurbaşkanlığı kararnamesiyle Mülkiye Başmüfettişi olarak atanan Vali Kaldırım, Önder Ekrem Yüce’yi ziyaret etti. Yüce, “El birliği içinde uyum içinde şehrimize hizmet etmeye çalıştık. Valimiz Çetin Oktay Kaldırım’a Sakarya’mıza yaptığı katkı ve hizmetlerden dolayı teşekkür ediyor, yeni görevinde başarılar diliyorum.”

Cumhurbaşkanlığı kararnamesiyle Mülkiye Başmüfettişi olarak atanan Vali Çetin Oktay, Kaldirim Büyükşehir Belediyesi’ne veda ziyaretinde bulundu. Önder Ekrem Aziz ve bürokratları tarafından karşılanan Vali Kaldırım, 4 yıllık görev süreleri boyunca uyum içinde çalışarak bir huzur ortamı sağladıklarını belirtti. Önder Aziz ise Kaymakam Kaldırım’ın gayretli çalışmalarına yakından tanık olduklarını ifade ederek, kendisine yeni görevinde başarılar diledi. Başkan Yüce, günün anısına Vali Kaldırım’a ikramda bulundu.

Vali Kaldirim’i makamında ağırlayan Başkan Ekrem Yüce, “Birlikte uyum içinde ilimize hizmet etmeye çalıştık. Valimiz Çetin Oktay Kaldırım’a Sakarya’ya yaptığı katkı ve hizmetlerden dolayı teşekkür ediyor, yeni görevinde başarılar diliyorum. Hem ilimizde hem de deprem bölgesindeki çalışmalarınızı yakından takip ediyoruz. Sizlerden memnunuz” derken, Vali Kaldırım, “Belediye başkanlarımız ve belediyelerimizle her zaman uyum içinde çalıştık. Huzur ortamında bir çalışma yürüttük. Kentimizin birçok sorununu analiz ettik.” – SAKARYA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu