Haber

İçişleri Bakanı Manisa’yı ziyaret etti

“Kent Buluşmaları” programı için Manisa’ya gelen İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ü ziyaret etti. Bakan Yerlikaya, belediyenin çalışmaları hakkında bilgi aldı. dağıtıldı.

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, 2023 Kent Buluşmaları programı için Manisa’ya gelen İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya’yı Büyükşehir Belediyesi’nde ağırladı. Bakan Yerlikaya’ya Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin çalışmaları hakkında sunum yapan Başkan Ergün, günün anısına hediye takdim etti. Yerlikaya, Manisa Büyükşehir Belediyesi’ni de ziyaret etti. Bakan Yerlikaya, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ile üst düzey yönetim kadrosu ve daire başkanları tarafından karşılandı. Yerlikaya’ya çiçek takdim eden Önder Ergün, varlığı için teşekkür etti. Büyükşehir ve MASKİ yönetimi ekipleriyle el sıkışan Bakan Yerlikaya, çalışmalarında başarılar diledi. Resepsiyonda MHP İl Başkanı Cüneyt Tosuner, MHP Üyesi Ali Uçak ve Hukuk Büroları İl Başkanı Emirhan Sallıtepe de hazır bulundu.

Başkan Ergün Büyükşehir’in çalışmalarını anlattı

İçişleri Bakanı Yerlikaya’yı makamında karşılayan Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Manisa Büyükşehir Belediyesi ile MASKİ Genel Müdürlüğü’nün 17 ilçede hayata geçirdiği, devam eden ve gerçekleştirmeyi planladığı projelere ilişkin sunum yaptı. Ziyaretin sonunda Önder Ergün, ziyaret anısına Bakan Yerlikaya’ya hediye takdim etti.

Bakan Yerlikaya, Saruhan Bey Camii’ni çok beğendi

Yerlikaya, ikindi namazını kıldırdığı Saruhanbey Camii’ni beğendi.

Yerlikaya, ikindi namazını Saruhanbey Camii’nde kıldı. Manisa Valisi Yaşar Karadeniz, AK Parti Manisa Milletvekilleri Tamer Akkal ve Ahmet Mücahit Arınç, Yunusemre Kaymakamı Atilla Kantay, Şehzadeler Kaymakamı Cemal Hüsnü Çaykara, Manisa Emniyet Müdürü Fahri Aktaş, Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, AK Parti Manisa İl Başkanı Salih Oruçlu’ya AK Parti Yunusemre İlçe Başkanı Hasan İlkcan Durmaz ve vatandaşlar eşlik etti. İkindi namazının ardından Bakan Yerlikaya camiyi ziyaret ederek Saruhanbey Camii’ni Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Cerci’ye hediye ettiğini söyledi. Başkan Çerçi, Bakan Ali Yerlikaya’yı da Yunusemre Belediyesi Klasik 8’incisi Yuntdağı Yağlı Güreşleri’ne davet etti. Yunusemre Belediyesi’nin yürüttüğü projeler hakkında İçişleri Bakanı’na bilgi veren Önder Çerçi, bakanla birlikte vatandaşlara aşure hediye etti.

Yunusemre Belediyesi tarafından yapımına başlanan Meydan Projesini de yerinde inceleyen ve Başkan Çerçi’den bilgi alan Bakan Yerlikaya, projeyi çok beğendiğini ifade etti. – MANİSA

erdekajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu